black rock shooter

28. května 2014 v 16:00 |  anime
Název: Black* Rock Shooter
Rok vydání: 2010 (OVA), 2012 (Série)
Počet dílů: 8 + OVA
Žánr: Akční, fantasy, paralelní světy, seinen, temná fantasy
Online: Shirai.cz (NUTNÁ REGISTRACE)
Download: ULOZTO (OVA)
Začínáme pohledem na dvě bojující dívky s šachovnicovým pozadím.
Mlčí a jen nárazy meče o meč se roznáší místností.
Příběh se nám točí kolem dvou zajímavých dívek. Mato a Yomi.
Mato začne chodit na novou školu a hned první den potká vysokou dívku se kterou bude následně ve stejné třídě. Mato se s ní snažit skamarádit a tak na ní promluví jako první, zjistí že dívka se jmenuje Yomi a že bydlí nedaleko od ní.
Stanou se z nich kamarádky, většinu času tráví spolu a časem se jejich vztah prohloubí v nejlepší přátelství. Vědí o sobě všechno, všechno spolu podnikají.. vždy a všude spolu. Mato se rozhodne chodit do basketbalového kroužku a poprosí Yomi aby šla taky, jenže Yomi basket moc nezajímá a tak se rozhodne pro jiný sport.
Výhodu to mělo, obě je oddělovala jen síť a tak se měli navzájem pod dohledem. Mato si v týmu ale našla další kamarádku a Yomi se začala cítit odstrčená. Následující školní rok měli obě smůlu, každá byla dána do jiné třídy. Jen mato měla špetku štěstí. Měla tam i svojí kamrádku z basketu. Yomi se začala Mato vzdalovat. Už to nebylo jako dřív, už nebyly jen ony dvě. Byl tam někdo další a to Yomi nesnesla. Jednoho dne se po škole nevrátila domů.
Když jí přijde zpráva od Yomi je hned veselejší, ale zpráva zní že se něco pokazilo a její zpráva nebyla doručena.
Mato se rozhodne jít na jejich společné místo a doufá, že tam bude. Jediné co tam najde je přívěšek na mobil, který ona sama Yomi dala. Rozbrečí se a přeje si aby mohla Yomi najít a nebo jí nějak pomoci.

Druhá etapa příběhu - Vnitřní svět. Na scénu nastupuje Black Rock Shooter a Dead Master. Jinak řečeno vnitřní svět Mato a Yomi. Začne boj. Dead Master se pokouší zabít BRS a stejně je to naopak. Jenže je tu jedna věc, kterou by chtěla BRS vykonat než se jí zbaví. Ale vlastně jen chce osvobodit Yomi od Dead Master. To se jí podaří.
by:blackie :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama