Best Friends Forever

6. srpna 2014 v 13:48 | Mei |  povídky
Tak jsem se zmohla na další díl. Nemám moc času...


Mayu a já jsme kamarádky už od narození. Když jsme byli malé hráli jsme si často na venku, a povídali si i o tom, co by nikdo nikomu neřekl. Samozřejmě že jsme se občas i pohádali. Většinou kvůli klukům. Mayu měla kluka dřív než já. A protože jsem jí docela záviděla, že chodí s nejhezčím klukem ze třídy, hádali jsme se. To ale bylo jen tak na krátkou dobu, než jsme se zase usmířili. Jednoho dne... Ne. Jednoho normálního školního dne, mne probudili sluneční paprsky svítící do mých očí. Zamrkala jsem a zakryla si je. Když jsem zjistila že už je pozdě, rychle jsem na sebe navlékla školní uniformu, popadla tašku a běžela z domu. Vždycky jsme na sebe čekali. Když jsem čekala u jejího domu deset minut, už mě to přestalo bavit. Za pár minut vyběhla z baráku a pozdrvila mě. Došli jsme až ke škole. Dneska ráno nám ve škole představili novou holku. Měla krátké blond vlasy a ozdobenou školní uniformu. My s Mayu jsme seděli vedle sebe, a tak si k nám nemohla přisednout. Přisedla si do lavice před námi. Každý si o ní začal šeptat. My ne. Jakmile jsme se rozešli, seznámila jsem se s ní. Byli jsme spolu celé odpoledne, až jsem zapomněla na Mayu. Byli jsme spolu čím dál víc, a začali se scházet. Když jsem si konečně všimla že je Mayu naštvsná... Bylo to u školních skříněk. Rychle si sbalila štos sešitů do tašky a zabouchla skříňku. Sledovala jsem jí. Běžela jsem za ní.
"Co se ti stalo?" Zeptala jsem se jí opatrně.
"Nic, nech mě být."
"Co?"
"Najdi si čas na tu holku s krátkejma vlasama, ne?"
"Nechci za ní." Řekla jsem. A dotkla se jejích vlasů. ona mi ruku rychle odstrčila.
"Nech mě. Je to jednoduchý, chceš být s tou holkou. Vždyť si se s ní o mě bavila, mám divný šaty....Chceš s ní být. A ne se mnou. A ještě další blbosti si o mě říkala..."
"Nechci s ní být"
"Víš co? Nech mě." Odešla.
"Ale..."...
"Mayu"
Mayu zmizela a já odešla domů. V posteli jsem přemýšlela o tom jak se cítí. Chtěla jsem se jí omluvit, ale nevěděla jsem jestli to pomůže. Vzala jsem si do ruky mobil a napsala jí SMSku: Promiň, chtěla jsem ti jí představit, ale už s ní být nechci, nemám ji ráda. Nejsme kamardky.
Ani po půl hodině mi neodepsala..."Po chvíli už to Aya nevydržela a zašla za Mayu. ŠKODA. Tu noc Ayu srazilo auto...
Když pokládala Mayu květiny na její hrob, říkala: "Chtěla jsem ti napsat, budeš moje nejlepší kamarádka navždycky..."
Ps:Blbost...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rik-chan Rik-chan | E-mail | Web | 9. srpna 2014 v 18:42 | Reagovat

:'D no... Začnu od začátku.. Začala jsem číst, po chvilce jsem se do toho začetla.. pomyslela jsem si pěkné.. jak to bude pokračovat dál.. ale když jsem začala číst dál, tak musím říct, že mě to trochu zklamalo (myslím tím ten konec). Námět dobrý.. napsané dá se to číst *psala jsem aj docela dost horší :D* ale ten konec je takový... příjde mi divný.. nebo spíš mi příjde divné.. že se začne bavit s nějakou holkou, ale potom když zjistí, že její nejlepší kamarádka je naštvaná, tak najednou se s ní už nekamarádí :'D prostě ji odstrčila. OwO bože~ neměla bych tak kritizovat :'DD promiň... napsala jsem jenom svůj názor. Ale na další povídku se určitě těším :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama