Říjen 2014

Adaptační kurz 2.část

10. října 2014 v 16:58 | Aiko-chan
Druhý den jsme se sešli v osm hodin před školou. Po půl hodině čekání až přijede autobus jsme šli zase zpátky do školy a tam si řekli jak se jmenujem atd... Udělala jsem velmi dobře že sem si sedla s Anny, protože to je skvělá osoba, a máme toho hodně společného (až na tu retardovanost :D). Když jsme dojeli, ubytovali jsme se, vybalili si oblečení a šli ven, kde jsme si zahráli takovou hru, ve dvojicích jsme se chytili za ruce - a že zrovna já musela být s .... - a dvojice běžela a chytala se té jiné. Ten poslední vyběhl a zase utíkal atd...Potom, jsme dostali papírky, na které jsme napsali něco o vedoucích :D to mě vůbec nebavilo, potom jsme dostali svačinu a šli zase hrát hru. Potom jsme se měli bez mluvení seřadit podle věku a velikosti. Když jsme se vrátili podával se oběd - rohlík s marmeládou :D Prý zítra nebude :D Pak jsme měli volno do půl druhé(ý) a my jsme si připravovali oblečení na diskotéku a chodili ke klukům na flašku (každý den :P). Pak jsme šli zase ven, tentokrát jsme měli pro změnu další hru. V červeném šátku byl jakýsi míček, a ten mi museli...Prostě jsme byli dva tými, jeden obíhal kolem svého týmu a ty druhý lidi si podávali míč až ho zase hodili, těm jinym lidem atd :3. Hodnocení této hry: Fujjj, tedy nechci urážet vedoucí, ale bylo to z důvodu, toho, že jsem myslela na něco jineho a druhy tym nám hodil míč dolesa, a my ho museli najit, v pět hodin jsme vítězně nastoupili, zatímco druhý tým už 253 oběhl to kolo těch lidí :D Ale pak jsme se pomstili a hodili jim to do kamsi, kdovíííí, a obíhali, a obíhali, zatímco jsem se dívala jak sundavají míč ze stromu a nakonec jsme byli nejlepší :3...To byla ta hra, a potom jsme si sedli do kolečka v jídelně a říkali si jak se nám to líbilo (Mno mě teda mocinky ne, ale nééévaaadíííí) jak říkám. Potom jsme šli spát, jestli se to tak tedy dá říct.

/Úterý/
Druhá dne ráno jsme zjistili, že bude diskotéka, tak jsme se už začali připravoat, pomalu. Hned po snídani jsme si šli sednout do našeho oblíbeného kruhu z židlí a říkali jsme si co si myslíme od různých lidech atd..Nesmím zapomenout na sváču se svázanýma rukama :D To bylo strašný, jak jsme se domlouvali kdo se nají jako první :D Potom jsme měli zase volno, a po obědě jsme se vydali na celodenní výlet, přičemž jsme si celou dobu povídali s Anny. Mei, a Klar-ii, šli jsme na tými, a hráli jsme "Nálety" nikdy jsem to nevydržela až do konce. Chodili jsme se svázanýma nohama, a já jsem byla jako jediná holka, v našem týmu. Potom jsme si zavázali oči, a drželi jsme se za ruce, a běželi jsme kamsi, to já nemůži vědět, ale my jsme byli až poředposlední tak co :3. Po dlouhém a namáhavém dni, jsme se najedli (večeře) a šli na pokoje. Každý holka se namalovala, vybírali jsme si oblečení, to jste mohli poznat podle bordelu (každý vytáhla na zem svoje oblečení a střídavě jsme si ho vybírali. Potom jsme uslyšeli kluky jak jdou dolů do jídelny, tak jsme ši za nimi a zase hráli hru tentokrát na pravdu ano/ne , byli tam i otázky typu jestli jsi někdy s někým chodil/a a já si připadala jak debil, mno. Pak jsme měli diskotéku. Zničeho nic jsme začali, většinou jsem seděla, a asi jen 3-4 písničky jsem tancovala. Všechny tři ploužáky si pro mě přišli 4 kluci, z toho jsem vlastně jednoho pozvala já, i když jsem se za sebe tak styděla, nevim, vlastně mě k němu přitáhla i Mei tak co si o mě máte myslet že? Pak byla poslední písnička. Viděla jsem jak jsme se všichni najednou změnili, jak byli najednou tak tichýýý... neee kecuum x3
A zítra dalšííí_D


2.Dyi - Kawaii Bear Plushie

9. října 2014 v 18:05 | Mei |  diy

1.Diy - Kawaii dress

9. října 2014 v 18:03 diy
Jen tak jsem procházela youtube a našla jsem video - tentokrát další diy! Užijte si ho!

Adaptační kurz 3.část

4. října 2014 v 21:45 | Aiko-chan
Úterý. Diskoška?
-.- Nechte se překvapit jaké šuldoviny si Aiko zapsala do svého deníku...
Tancovala jsem skoro s každým klukem

Adaptační kurz 1.část

4. října 2014 v 21:31 | Aiko-chan
Neděle ráno. Pomalu se protahuji a zase padám do postele. V mém pokoji je neobvykle parno. Otevírám okno, a řvu na kolemjdoucí děti aby se sklidnili. "Už zítra tam jedu" pomýšlím si a pročesávám si vlasy mým novým černým kartáčem na vlasy, který jsem před třemi dny našla v koupelně. Musel být můj, jelikož žiju s tátou a bráchou, ale nikdy jsem ho u sebe neviděla. Mlátím do polštáře, čímž vzbudím tátínka, který jako obvykle zařve co to dělám, ať okamžitě přestanu, že mám bejt ráda že mám to co mám (pokoj) a podobné retardoviny. Vezmu si něco na sebe a rozčileně, letím do kuchyně. V telce běží reklama na řasenku manga "Vaše oči budou totálně mangaaa" "Já bych jí jednu vrazila." a táta: "Taje hééézkááá." Samozřejmě ví že mi to vadí. Své novéčerné vlásky si sčešu do očí. I přes debilní narážky na můj vzhled "děsná holka" si ty vlasy nechávám. Moje emo vlásky jsou sladkééé. Kolem desáté hodiny dopoledne se pokouším o nějakou výmluvu. Tatínek chce, abych na adapťák jela. Bratr do toho řve a tatínek jde do práce. Zůstávám sama-s bratrem. Jdu ven, a půl hodiny se potuluji před domem. Bratr třikrát vyběhne ven, aby se ujistil že jsem neodešla, bojí se každé šuldoviny...Jdu domů, lehnu na pohovku a mnu si ruce. Čas je tři hodiny odpoledne. Jdu si přopravit oblečení na AK, to bude zase vodvaz...A co za pět let si budu říkat "jak přirozené každý tam byl"